Aktuality

Fotili jsme vizuál k nové inscenaci Mezi nebem a zemí

15. Červen 2017
Sešli jsme se v ateliéru Romana Černého a fotili jsme vizuál k připravované inscenaci Mezi nebem a zemí od Pam Valentine (Velká Británie).

Pod režijní taktovkou Petra Hrušky hrají Sandra Pogodová, Elizaveta Maximová, Daniel Rous, Lukáš Rous, Ludmila Molínová, Martina Randová a David Hák

Premiéra 21.září 2017 v Divadle Na Fidlovačce.

Těšíme se na Vás.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MEZI NEBEM A ZEMÍ (SPIRIT LEVEL)

přeložil Martin Fahrner

romantická komedie

Mladí novomanželé Simon a Flic, prchají před Fliciinou nesnesitelnou matkou Marciou a pronajmou si starý dům na zapadlém anglickém venkově. Problémem je, že dům kdysi patřil spisovateli Jackovi a jeho ženě Susie, kteří jej „obývají“ i po tragické smrti a snaží se vypudit jakékoliv nájemníky, seč jim jejich astrální síly a smysl pro ironický humor stačí. Jakmile ale zjistí, že Simon je začínající spisovatel a Flic těhotná, změní názor a pomáhají jim v nelehké životní situaci. Do děje se zaplete pomatený realitní agent, zmiňovaná Fliciina matka a strážný Anděl, takže o bláznivé situace není nouze. Brilantní anglická komedie ale nepostrádá ani hluboce lidský rozměr a umožňuje nám znovu si uvědomit, že plně žít a milovat se má nyní a zde, neboť žádná vteřina našeho života se nebude opakovat.