Aktuality

Netradiční Valentýn na Fidlovačce! Návštěvníci si pochutnali na čokoládě a zažili Sen noci svatojánské.

16. Únor 2017
Protože si velmi vážíme vaší přízně, připravili jsme pro vás netradiční večer plný lásky a čokoládových dobrot. Oslava svátku zamilovaných, která u nás proběhla s malým zpožděním, 15. února, obohatila návštěvníky nejen o kulturní zážitek, ale také o čokoládový dáreček od Pražské čokolády. Každý, kdo k nám včera přišel na představení Sen noci svatojánské, dostal od nás čokoládovou pozornost, dámy s příchutí skořice, páni pro změnu ostřejší variantu s chilli. Po úvodním naladění na sladkou vlnu už nic nebránilo tomu, aby si mohl každý vychutnat magickou a láskyplnou atmosféru hry od Williama Shakespeara - Sen noci svatojánské.

Tak jak jsme slíbili, tak jsme i učinili, a každý kdo k nám včera přišel na představení Sen noci svatojánské, dostal od nás čokoládovou pozornost, dámy s příchutí skořice, páni pro změnu ostřejší variantu s chilli. Po úvodním naladění na sladkou vlnu už nic nebránilo tomu, aby si mohl každý vychutnat magickou a láskyplnou atmosféru hry od Williama Shakespeara Sen noci svatojánské. 

V naší nejnovější inscenaci vás čarovným Shakespearovým lesem provedli v dvojrolích Hippolyty - Titanie a Thésea - Oberona Iva Pazderková a Jiří Racek, v rolích milenců Aneta Krejčíková, Elizaveta Maximová, Vincent Navrátil a Gustav Hašek, v roli Puka Jakub Albrecht a jako Klubko Ctirad Götz.

Děkujeme všem, kteří přišli, a těšíme se na vás při dalším představení.