Aktuality

Sugar (Někdo to rád horké) na Fidlovačce! Podívejte se jak proběhla první čtená zkouška světoznámého muzikálu.

13. Únor 2017
Dnes bylo v Divadle Na Fidlovačce přes den velmi rušno, proběhla totiž první čtená zkouška připravovaného světoznámého muzikálu Sugar (Někdo to rád horké). Režisér Radek Balaš už s Divadlem Na Fidlovačce v minulosti spolupracoval na muzikálu Nevěsta jako spoluautor, jako režisér bude se souborem DNF pracovat poprvé. Zároveň na zkoušce představil nové kolegy, které ke spolupráci na muzikálu přizval. V hlavních rolích uvidíte Anetu Krejčíkovou, Lukáše Pečenku, Martina Písaříka, Elišku Balzerovou, Václava Svobodu a další.

Co všechno se může stát, když si dva muzikanti hrají s gangstery na schovávanou... Příběh o gangsterech, milionářích, dámském orchestru, rozkošné dívce Sugar a dvou muzikantech na útěku uvidíte v Divadle Na Fidlovačce od 27.dubna. 

Muzikál byl poprvé uveden na Brodwayi v roce 1972 a stal se hitem divadelních scén po celém světě. Divadelní text Sugar (Někdo to rád horké) vznikl podle filmového scénáře B. Wildera a I. A. L. Diamonda k filmu Some like it hot - Někdo to rád horké, na námět R. Thorenena. 

První čtená zkouška velmi očekávaného muzikálu proběhla ve skvělé atmosféře a dobré náladě všech zúčastněných. Premiéru muzikálu Sugar (Někdo to rád horké) uvede Divadlo Na Fidlovačce 27.dubna 2017. Vstupenky na veřejnou generálku, obě premiéry i reprízy můžete koupit prostřednictvím našich webových stránek nebo na pokladně divadla. 

Těšíme se na vás!