Aktuality

ZMĚNA V PROGRAMU

2. Říjen 2020

Vážení diváci,

moc děkujeme, že nás i v této době podporujete a velmi si toho vážíme!

V současné době nás však zasáhlo vyhlášení nouzového stavu a především omezení uvádění muzikálů. Z těchto důvodů dochází k aktuální úpravě programu divadla.

Od října až do prosince jsme proto upravili program divadla tak, abychom celou situaci zvládli a dostáli svým závazkům vůči Vám, našim divákům.

Současná situace nás vedla také k tomu, že jsme se rozhodli posunout připravovanou premiéru muzikálu KOUŘ na přelom roku 2020/2021 a pevně doufáme, že situace již bude příznivá natolik, že si premiéru všichni užijeme. O finálním termínu Vás budeme včas informovat!

Zakoupené vstupenky na termíny představení, která se neuskuteční, můžete měnit za již nasazené termíny, ale pouze v místě zakoupení vstupenek (pokladna Divadla Na Fidlovačce, WebTicket, apod.). Pokud si z termínu prozatím nevyberete, nezoufejte, velmi rádi Vám zašleme na požádání kompenzační kupon DNF s platností 366 dní od jeho vystavení.

V případě, že jste vstupenky kupovali na některém z našich spřátelených portálů, je i zde možnost výměny vstupenek, ale kontaktujte přímo je.

Vstupenky je možné vyměňovat pouze do konce roku 2020.

Pro bližší informace kontaktujte naše obchodní oddělení, a to  na emailu: obchodni@fidlovacka.cz, tel.: 774 077 757 a nebo 773 831 706!

Ještě jednou moc děkujeme a omlouváme se za vzniklé komplikace, ale pevně věříme, že nám zůstanete nakloněni i v době plné změn.