Psali o nás

Prazskypatriot.cz:Divadlo Na Fidlovačce očarovalo premiérou Snu noci svatojánské

5. Prosinec 2016
Divadlo Na Fidlovačce 2. prosince poprvé představilo své nastudování oblíbené komedie Williama Shakespeara – Sen noci svatojánské. Představení v režii Kateřiny Duškové provedlo přítomné diváky Shakespearovým čarovným lesem, ve kterém se na prknech Fidlovačky spojila klasická činohra s fenoménem nového cirkusu.

Inscenace Sen noci svatojánské Fidlovačka uvedla v první premiéře v pátek 2. prosince. V dvojroli Hippolyty – Titanie a Thésea – Oberona se představila Iva Pazderková a Jiří Racek, v rolích milenců diváci viděli Anetu Krejčíkovou, Elizavetu Maximovou, Vincenta Navrátila a Gustava Haška, v roli Puka Jakuba Albrechta, Klubka si v pátek zahrál Ctirad Götz.

Při druhé premiéře, která se odehrála v sobotu 3. prosince, diváky Snem noci svatojánské provedli opět Iva Pazderková jako Hippolyta – Titanie, Jiří Racek v roli Thésea – Oberona, Aneta Krejčíková, Elizaveta Maximová, Vincent Navrátil a Gustav Hašek v rolích milenců. Roli Puka ztvárnil Lukáš Adam, Klubka pak Jakub Slach.  Početné herecké obsazení na Fidlovačce doplňují tanečníci a akrobaté, představující svět elfů a víl.
        
Sen noci svatojánské je třetí premiérovou inscenací Divadla Na Fidlovačce v této sezóně. Diváci si již nyní mohou kupovat vstupenky na prosincové a lednové reprízy. Vstupenky na 26. 12. 2016, 24. 1. a 31. 1. 2017 jsou k dispozici k zakoupení na pokladně divadla nebo na www.fidlovacka.cz

http://www.prazskypatriot.cz/divadlo-na-fidlovacce-ocarovalo-premierou-snu-noci-svatojanske/