Pop Balet ON STAGE

O hře

Co všechno se dá vytvořit za necelé dva měsíce? Ano, právě tak málo času měli naši lektoři a tanečníci na nastudovaní choreografií pro závěrečné představení Pop Balet ON STAGE. Ani deset týdnů odloučení nám nesebralo chuť společně tvořit a neuhasilo naši taneční vášeň. Všechny soubory začaly ihned po návratu do tanečních sálu intenzivně trénovat. Za neuvěřitelně krátkou dobu oprášili staré a připravili nové choreografie. 

 

V představení Pop Balet ON STAGE nehledejte jeden příběh, vnímejte jednotlivce, osobní příběhy a pocity každého z tanečníků. Ať lektor, tanečník nebo rodič, každému z nás se v poslední době život změnil. Někomu se otočil vzhůru nohama, někdo se všemu postavil čelem, někdo měl strach a někdo si možná jen řekl, že zase bude líp. Děkujeme všem členům našich souborů i jejich rodinám, že to velké neznámé spolu s námi přečkali a věřili, že se do tanečních sálů a na jeviště zase vrátíme. A je to tu! Pop Balet už není On Air. 

 

Pop Balet ON STAGE - představení plné osobních emocí a radosti, že jsme opět spolu. Těšit se můžete i na ukázku choreografií profesionálního soubor Pop Balet z odloženého představení Inner Shades.

 

Vstupenky Meet & Greet

Po skončení představení Vás pozveme za námi na jeviště a před oponou se budete moct vyfotit se všemi členy souborů Pop Balet nebo s Vámi vybranou skupinou. Profesionální fotografii pak pro Vás necháme vytisknout a doručíme na Vaši adresu, či předáme jinak dle společné domluvy.

Zakoupením vstupenky Meet & Greet získáte vzpomínkovou fotografii a zároveň podpoříte soubory Pop Balet. Počet těchto VIP vstupenek je omezen, a proto neváhejte a pořiďte si tu svou, co nejdříve.

Po zakoupení vstupenky/ek Meet & Greet nás prosím kontaktujte na eva@popbalet.cz, abychom společně vše domluvili. Děkujeme Vám!