Sex, čachry a kultura pro všechny

Laurent Baffie

O hře

Sex, čachry a kultura pro všechny! 

Frank, pařížský producent televizních soutěží, má veliký problém. Jeho nejvýnosnější show „Kultura pro všechny!“ sleduje stále méně diváků. Již osmnáct týdnů totiž neustále vítězí jedna jediná starší dáma, která svými dokonalými encyklopedickými znalostmi diváky přestává bavit. Frank je ochoten pro záchranu svého „zlatého dolu“ udělat cokoli. 

Kontroverzní a poněkud drsná komedie z prostředí stupidní televizní zábavy, která diváka doslova vtáhne do přímého přenosu. A v tom je možné cokoli: drogy, sex, manipulace, lži a podvody. Divák mám možnost vyzkoušet si na vlastní kůži nechutné praktiky při natáčení televizních show a nahlédnout do zákulisí showbyznysu. 

Netradiční herecká příležitost pro Otmara Brancuzského v roli Franka, Lukáše Langmajera v roli poněkud afektovaného moderátora a Leoše Nohu v roli tak zvaného animátora publika, který ovládá publikum všemožnými způsoby, které hraničí s etikou a někdy snad i se zákonem. V režii Jana Noska Nováka se v dalších rolích můžou diváci těšit na Barboru Mošnovou (krasavice Cindy) a Uršulu Klukovou v roli roztomilé dámy „na zabití“. 

Obsazení

Kdy hrajeme

Datum a čas Představení Místo Zakoupení vstupenek
12.4.2019 10:30
Pátek
Sex, čachry a kultura pro všechny

veřejná generálka

Divadlo Na Fidlovačce KOUPIT VSTUPENKY
14.4.2019 19:00
Neděle
Sex, čachry a kultura pro všechny

premiéra

Divadlo Na Fidlovačce KOUPIT VSTUPENKY